Enel-Med otworzyła dziewiąty oddział w Warszawie, który mieści się na warszawskim Mokotowie. Pacjenci mogą w nim skorzystać z oferty konsultacji lekarzy specjalistów m.in. internisty, okulisty, ginekologa, endokrynologa, chirurga.

W placówce można wykonać zarówno podstawowe badania diagnostyczne, jak: badania laboratoryjne, audiometrię, EKG, RTG (kostne i stomatologiczne), USG, a także specjalistyczne: gastroskopię, kolonoskopię oraz próbę wysiłkową. Enel-Med świadczył będzie również usługi stomatologiczne. Ponadto w oddziale działa gabinet zabiegowy, punkt pobrań oraz punkt szczepień dla dorosłych.

W połowie grudnia 2015 r. Enel Invest, spółka zależna Enel-Medu, popisała umowę zakupu 65 proc. udziałów w spółce Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny, prowadzącej placówkę długoterminowej opieki nad osobami starszymi. Wartość transakcji to ponad 882 tys. zł.

Głównym przedmiotem działalności jest prowadzenie ośrodka zapewniającego całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku oraz udzielającego świadczeń zdrowotnych z zakresu rehabilitacji leczniczej w warunkach ambulatoryjnych.

W listopadzie ub.r powstała zaś nowa klinika medycyny sportowej spółki, która we współpracy z Legią Warszawa utworzyla klinikę ortopedyczno-rehabilitacyjną Enel-Sport.

To nowa marka w portfolio grupy Enel-Med – partnera medycznego stołecznej Legii. Podpisując umowę z kliniką, Legia Warszawa zdecydowała, aby opiekę medyczną nad wszystkimi zawodnikami powierzyć jednej wyspecjalizowanej placówce.

Klinika Enel-Sport wraz ze Szpitalem Centrum Enel-Med w Warszawie będzie świadczyć kompleksowe usługi medyczne z zakresu diagnostyki, rehabilitacji, leczenia operacyjnego i nieoperacyjnego urazów sportowych oraz schorzeń ortopedycznych.

Enel-Med istnieje od 1993 r. Od 2011 r. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Oferuje pełną obsługę medyczną na terenie całego kraju, w skład grupy wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej i medycyny sportowej.

TW

Print Friendly, PDF & Email

1 KOMENTARZ

  1. Szczerze? Najlepsza sieć (mówie o Warszawie w innych miastach nie byłem w enel med więc się nie wypowiadam) tylko tu jak na razie nie spotkało mnie żadne rozczarowanie ani nieprzyjemności i piszę to zupełnie obiektywnie jako pacjent i ojciec. Także jak najbardziej jestem na TAK jeśli ma być więcej placówek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ