Cosmedica otwiera aptekę w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Jest to pierwsza placówka grupy w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmuje powierzchnię 158,7 mkw. Format Cosmedica charakteryzuje się nowoczesnym designem, dużą powierzchnią samoobsługową, a średnia powierzchnia lokali to 180 mkw.

– To kolejna w naszym portfolio prestiżowa lokalizacja w nowoczesnej galerii handlowej. Pokazuje to jak bardzo elastyczny jest format wypracowany przez nas w ostatnich latach. Sprawdza się w galeriach, przestrzeniach reprezentacyjnych ulic miast, ale też na mniejszych osiedlach – wyjaśnia Tomasz Raducha, dyrektor operacyjny Grupy Cosmedica.

Cosmedica to ogólnopolska grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna. Działa na rynku od kilkunastu lat. Ogólnopolska ekspansja grupy trwa od ponad dwóch lat. Przez ten czas potrojono liczbę placówek. Obecnie Cosmedica posiada 49 aptek na terenie całego kraju i prowadzi sprzedaż internetową. Placówki można znaleźć w siedemnastu miastach Polski.

W sferze zainteresowań znajdują się lokale o powierzchni 150–200 mkw, przy głównych pasmach ruchu, w dużych i średnich miejscowościach oraz w aglomeracjach miejskich, zarówno w prestiżowych galeriach handlowych, przy głównych ulicach handlowych, jak i w convenience centers czy w lokalizacjach bezpośredni przy ulicy.

Średnio w każdej z aptek Cosmedica dostępnych jest 6500 produktów. Punkty oferują wybór leków, dermo kosmetyków, suplementów diety, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego, sprzętu medycznego oraz artykuły dla dzieci i niemowląt. Są to produkty renomowanych firm zagranicznych i polskich oraz marki własnej Medi Pharm.

TW

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ