24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu przyjmują pacjentów lekarze rodzinni, pediatrzy oraz chirurdzy dla dzieci i dorosłych w nowym Dziale Pomocy Doraźnej na terenie nowoczesnego centrum medycznego przy ul. 1 Sierpnia w Warszawie. To największa placówka Grupy Lux Med.

W centrum medycznym znajduje się 50 gabinetów konsultacyjnych, zabiegowych i diagnostyczno-zabiegowych. Są też usługi stomatologiczne. A tuż przy głównej recepcji specjalne stanowisko pielęgniarskie dla pacjentów w nagłych przypadkach, wymagających udzielenia szybkiej pomocy.

– Nasz dotychczasowy 24-godzinny Dział Pomocy Doraźnej zlokalizowany był w placówce przy ul. Racławickiej, czyli w pierwszym centrum medycznym Grupy Lux Med uruchomionym na początku lat 90. Przez te blisko 25 lat liczba naszych placówek wzrosła do niemal 200. Korzysta z nich ponad 1,7 mln pacjentów w całym kraju. Potrzebowaliśmy dziś nowoczesnego działu pomocy doraźnej w Warszawie i właśnie taki oddajemy do dyspozycji pacjentów przy ul. 1 Sierpnia – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med.

Jak podkreśla prezes Lux Med, centra medyczne dostępne są dla wszystkich i nie trzeba mieć wykupionego pakietu świadczeń, aby skorzystać z natychmiastowej pomocy doraźnej.

 

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ