Do 2017 r. liczba aptek Dr Zdrowie ma wzrosnąć do 50. Ostatnio spółka otworzyła kolejny punkt w Lublinie, zlokalizowany w Galerii Olimp. To już druga apteka Dr Zdrowie w tym mieście. Tym samym sieć zwiększyła swój zasięg do 32 placówek na terenie kraju.

Apteka w Galerii Olimp jest piętnastą placówką sieci według nowego konceptu. Polega on na powiększeniu strefy samoobsługowej, co pozwala nie tylko na lepszą ekspozycję asortymentu, ale także zwiększa swobodę pacjentów w trakcie zakupów.

W ofercie, poza tradycyjnym asortymentem aptecznym, jak leki na receptę, preparaty OTC i suplementy diety, pacjenci mogą znaleźć szeroki wybór dermokosmetyków.

Strategią Dr Zdrowie S.A. jest otwieranie punktów w obiektach wielkopowierzchniowych. Obecnie sieć tworzą apteki w galeriach handlowych i na dworcach kolejowych w 19 polskich miastach.

Kadrę tworzy 200 wysoko wykwalifikowanych magistrów i techników farmacji. Sieć zaopatruje ponad 250 dostawców marek leków, suplementów diety, preparatów ziołowych oraz dermokosmetyków.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ