Drogeria Natura planuje w 2017 r. intensywny rozwój, a także rewitalizację istniejących sklepów pod kątem dopasowania ich do nowej koncepcji wizualnej i nowoczesnej aranżacji wnętrz – informuje spółka, która 15 grudnia otworzyła drogerię w Sandomierzu w nowym design.

Nowa Natura w Sandomierzu to już kolejna drogeria, która funkcjonuje w sąsiedztwie DOZ Apteki Dbam o Zdrowie. Biznesowy koncept współdziałania apteki i drogerii wpisuje się w ogólnoświatowy trend health&beauty, który polega na łączeniu tych dwóch rodzajów działalności, by w jednym miejscu oferować szerszy asortyment. Nowy lokal pod szyldem Natura zlokalizowany jest w Galerii Królewskiej przy ul. Armii Krajowej.

Natura otworzyła w tym roku kilka nowych punktów na terenie całej Polski. Obecnie sieć liczy ponad 280 drogerii stacjonarnych oraz drogerię internetową. Firma rozwija działalność prowadząc placówki samodzielnie oraz w systemie agencyjnym, zapraszając do współpracy przedsiębiorców działających w branży drogeryjnej lub planujących rozpocząć taką działalność. Sieć oferuje pomoc w kalkulacji finansowej punktu handlowego, doborze asortymentu, know-how, wsparciu marketingowym i szkoleniach.

Drogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających (od prawie 20 lat) sieci na polskim rynku kosmetycznym. Spółka Natura (dawniej Polbita Sp. z o.o.), do której należą Drogerie Natura, jest obecnie jednym z najbardziej liczących się podmiotów na rynku dystrybucji i sprzedaży kosmetyków. Wśród produktów dostępnych w sklepach można znaleźć gamę marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz asortyment dostępny wyłącznie w salonach sieci, w tym marki KOBO Professional, My Secret, Sensique czy Seyo.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ