Firma Olympus Corporation of the Americas podpisała umowę nabycia spółki Image Stream Medical, Inc. specjalizującej się w integracji systemów opieki zdrowotnej z siedzibą w Littleton w stanie Massachusetts. Firma Olympus jest liderem w zakresie technologii precyzyjnych, projektowania i realizacji innowacyjnych rozwiązań na potrzeby procedur medycznych i chirurgicznych.

Technologia i doświadczenie firmy Image Stream Medical sprawiły, że skomplikowana wizualizacja i integracja środowiska opieki zdrowotnej na potrzeby klientów stała się prosta i intuicyjna. Transakcja umożliwi firmie Olympus stworzenie wiodącej globalnej platformy integracji systemów medycznych – informują strony.

– Da to pracownikom dostęp do potrzebnych informacji wizualnych, niezależnie od lokalizacji i liczebności zespołu. Połączenie zdolności Olympus w zakresie obrazowania i chirurgii z naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami skupiającymi się na kliencie sprawia, że razem możemy świadczyć jeszcze lepsze możliwości opieki zdrowotnej nad pacjentami naszych klientów – komentuje Eddie Mitchell, główny dyrektor wykonawczy w firmie Image Stream Medical.

Firma Olympus jest międzynarodowym przedsiębiorstwem zajmującym się projektowaniem i realizacją technologii precyzyjnych, specjalizującym się w produktach medycznych i chirurgicznych, rozwiązaniach na potrzeby nauki oraz produktach audio i aparatach.

Firma Image Stream Medical jest liderem w zakresie rozwiązań współpracy w wizualizacji klinicznej. Skupia się na łączeniu dostawców usług z wizualnymi informacjami, poprzez innowacje w zakresie integracji środowisk opieki zdrowotnej.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ