Grupa Neuca, oferująca usługi i produkty na rynku ochrony zdrowia, otrzymała nagrodę w konkursie SAP Quality Awards 2017, w kategorii „Innowacyjność” – za wdrożenie systemu SAP SuccessFactors do zarządzania kapitałem ludzkim.

Neuca korzysta z systemu SAP SuccessFactors w chmurze od stycznia tego roku. Dzięki temu wszyscy pracownicy, menadżerowie oraz zarząd uzyskali narzędzie umożliwiające wgląd do informacji o pracownikach, wsparcie onboardingu nowych osób, zarządzanie celami, kompetencjami, szkoleniami i rozwojem zespołów. Wcześniej, w czerwcu 2016 r., Grupa uruchomiła wewnętrzny portal społecznościowy JAM, w celu ułatwienia szybkiej wymiany wiedzy i pracy grupowej.

– Szukaliśmy rozwiązania, dzięki któremu zarówno pracownicy jak i menadżerowie, w jednym miejscu, niezależnie od czasu i miejsca, będą mogli w zintegrowany sposób wymieniać informacje, podejmować działania, dzielić się informacjami – wyjaśnia Andrzej Zieliński, dyrektor Departamentu Centralnego Polityki Personalnej w Grupie Neuca.

Obecnie jest to najszersza funkcjonalnie implementacja systemu SAP SuccessFactors w Polsce.

– Projekt w Grupie Neuca to najszersze funkcjonalne wdrożenie SuccessFactors w Polsce, podczas którego zrealizowaliśmy wiele specyficznych i złożonych wymagań klienta – ocenia Teresa Olszewska, prezes zarządu Gavdi Polska S.A. odpowiedzialnej za wdrożenie projektu.

SAP Quality Awards to nagrody przyznawane firmom, które dokonały wdrożenia rozwiązania systemu SAP w oparciu o takie wytyczne, jak m.in.: efektywne planowanie, wykonanie i zarządzanie projektem wdrożeniowym, uproszczenie procesów biznesowych, czy wykazanie korzyści biznesowych płynących z implementacji chmurowego rozwiązania.

Oprac. ŁG

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ