Dolnośląskie Centrum Ginekologii z Wrocławia pozyskało nowego partnera – czeską placówkę GynCentrum Ostrava. Jest to nowoczesna klinika specjalizująca się od 1993 r. w diagnostyce i leczeniu niepłodności.

GynCentrum jest również certyfikowaną instytucją szkoleniową dla lekarzy i położnych. W placówce zatrudniony jest personel posługujący się między innymi językiem polskim. We współpracy z GynCentrum, wrocławska lecznica będzie przygotowywać pary do zabiegu in vitro, który zostanie wykonany w Ostravie.

Dolnośląskie Centrum Ginekologii powstało w 2002 r. W 2012 r. zyskało nową lokalizację i od tego czasu w placówce pomoc uzyskało ponad 23 tys. pacjentów. Klinika oferuje porady i zabiegi w zakresie ginekologii, urologii i proktologii. Program badań prenatalnych dostępny jest nieodpłatnie w podstawowym zakresie dla wszystkich uprawnionych i objętych tym programem grup pacjentek.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, lecznica rozszerzyła zakres usług o endokrynologię, radiologię (USG piersi, jamy brzusznej, stawów, tarczycy itd.), psychologię i pełną diagnostykę laboratoryjną z badaniem nasienia włącznie. Placówka współpracuję także z kliniką Parens z Krakowa i wspólnie przygotowuje pary do zapłodnienia in vitro.

Red. (źródło: medycynaprywatna.pl)

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ