Centrum Medyczne Klara z Częstochowy i Synexus Polska podpisały umowę, w wyniku której w II kwartale 2018 r. w placówce medycznej powstanie Ośrodek Badań Klinicznych Synexus. 

Centrum Medyczne Klara działa od 2012 r. Oferuje kompleksowe usługi medyczne, w tym konsultacje świadczone przez prawie 30 poradni specjalistycznych, diagnostykę, chirurgię jednego dnia oraz rehabilitację. Prowadzi także Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Chorób Dietozależnych. W placówce funkcjonuje gabinet medycyny pracy oraz medycyny estetycznej a także pracownia diagnostyki obrazowej z rezonansem magnetycznym.

Placówka posiada oddziały szpitalne świadczące usługi w zakresie chirurgii ogólnej, urologii, medycyny sportowej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Usługi placówki w przeważającej większości są komercyjne.

Centrum Medyczne Klara prowadzi JST sp. z o.o. Centrum mieści się w budynku o powierzchni prawie 5 tys. metrów kwadratowych, zlokalizowanym przy ulicy Wały Generała Józefa Dwernickiego w Częstochowie.

Synexus Polska Sp. z o. o. jest częścią największej globalnej sieci profesjonalnych ośrodków badań klinicznych. W Polsce należy do niej 10 ośrodków. Ośrodki Synexus prowadzą badania kliniczne w wielu dziedzinach terapeutycznych już od ponad 15 lat.

Red. (źródło: medycynaprywatna.pl)

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ