Sieć laboratoriów medycznych Diagnostyka otworzyła od 1 października do 14 grudnia 2017 r. 3 nowe laboratoria oraz 35 nowych punktów pobrań. Placówki powstały w województwach: pomorskim, wielkopolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, zachodniopomorski, mazowieckim, śląskim, świętokrzyskim oraz lubuskim.

Laboratoria diagnostyczne powstały w szpitalu miejskim w Miastku, w którym działa również pracownia serologii transfuzjologicznej i punkt pobrań, w Kołobrzegu, gdzie powstał też punkt pobrań, oraz w Kamieniu Pomorskim, w Szpitalu Św. Jerzego, prowadzonym przez EMC. Filia tej ostatniej placówki utworzona została w Świnoujściu.

Punkty pobrań powstały między innymi w Poznaniu, w Pruszczu Gdańskim, w Łodzi, w Gliwicach, w Warszawie, w Elblągu, w Świeciu, w Międzyzdrojach, w Nowej Soli, w Ostrowsku Świętokrzyskim i w Kielcach.

Obecnie Diagnostyka posiada ponad 600 punktów pobrań w całej Polsce. Punkty pobrań dostosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych, część posiada specjalne kąciki dziecięce, pomagające w bezstresowej obsłudze małych pacjentów. Firma obsługuje miliony pacjentów rocznie oraz współpracuje z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.

Diagnostyka oferuje wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów) dostępnych również bez skierowania od lekarza.

Red. (źródło: medycynaprywatna.pl)

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ