Centrum Medyczne evi-Med z Gdyni rozpoczęło współpracę nowym partnerem medycznym – HMS Assistance. W ramach współpracy Centrum oferuje świadczenia medyczne dla klientów HMS.

HMS Assistance S.A. została powołana w październiku 2017 r. i reprezentuje w Polsce międzynarodową grupę działającą na rynku usług assistance. Polska spółka stała się obok Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Kanady czwartą filią koncernu na świecie.

Celem działalności nowej spółki w Polsce jest zapewnienie międzynarodowym klientom HMS Assistance profesjonalnego serwisu 24h na dobę, przez cały rok, niezależnie od miejsca ich pobytu. Biuro HMS Assistance powstało w Gdyni, tutaj także działa centrum operacyjne wraz z infolinią.

W Polsce firma koncentruje swoje działania w dwóch głównych obszarach: zdrowie i szkolenia. HMS Assistance to kompleksowa obsługa wszelkich zdarzeń zdrowotnych, zarówno w razie nagłego zachorowania, planowego leczenia, działań profilaktycznych jak i organizacji świadczeń z zakresu medycyny pracy.

Centrum medyczne evi-Med działa od 1992 r. Prowadzi trzy placówki w Gdyni. Oferuje kompleksową opiekę zdrowotną: konsultacje lekarzy pierwszego kontaktu, lekarzy specjalistów (między innymi psychologa, chirurga, androloga), badania diagnostyczne, rehabilitację, stomatologię, szczepienia oraz medycynę pracy.

Placówki świadczą usługi osobom prywatnym oraz klientom korporacyjnym. Współpracują z centrami medycznymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz realizują kontrakt z NFZ. Udzielają pomocy kilkudziesięciu tysiącom pacjentów i współpracują z ponad 600 firmami w zakresie medycyny pracy.

Red. (źródło: medycynaprywatna.p)
 

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ