Polska Grupa Uzdrowisk oraz sieć hoteli INTERFERIE opracowały ofertę na 2018 r. dla kontrahentów i touroperatorów z Polski i Europy. Oferta dedykowana jest partnerom biznesowym, którzy planują nawiązać nowe relacje i poznać aktualne trendy w polskiej turystyce aktywnej, uzdrowiskowej i biznesowej.

Celem jest zaprezentowanie atutów najatrakcyjniejszych miejscowości uzdrowiskowych i wypoczynkowych w Polsce oraz zapoznanie przedstawicieli branży z pełną ofertą spółek turystycznych z portfolio KGHM TFI S.A.

Oferta dotyczy spółek: Uzdrowiska Cieplice, Uzdrowiska Połczyn, Uzdrowiska Świeradów-Czerniawa oraz Uzdrowisk Kłodzkich (Polanica, Duszniki i Kudowa) tworzących Polską Grupę Uzdrowisk. Zaprezentowane zostaną również górskie hotele INTERFERIE w Świeradowie-Zdroju i Szklarskiej Porębie przyjazne dla sportowców, amatorów aktywnego wypoczynku i rodzin z dziećmi. Obiekty o profilu uzdrowiskowym w Świnoujściu, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim i Dąbkach oraz nowoczesny, 4-gwiazdkowy INTERFERIE Medical SPA.

Polska Grupa Uzdrowisk i sieć hoteli Interferie to obecnie konkurencyjna w skali kraju kompleksowa oferta pobytowa i rekreacyjna nie tylko dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych, ale także dla klientów instytucjonalnych i biznesowych. Wyróżnikiem jest koncentracja na ochronie zdrowia oraz promocji aktywnego wypoczynku. Oferty właśnie o takim profilu cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które poszukują pobytów komercyjnych obejmujących uzdrowiskowe leczenie zabiegowe oraz rodzin stawiających na sport i ciekawe możliwości spędzania czasu wolnego w atrakcyjnych polskich kurortach.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ