Grupa Kapitałowa Telemedycyna Polska odnotowała spadek skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży w grudniu 2017 r. Ukształtowały się one na poziomie 390,3 tys. zł, co oznacza spadek o 18.1 proc. w porównaniu do grudnia 2016 r.

Natomiast skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Telemedycyna Polska S.A. narastająco w grudniu 2017 r. osiągnęły wartość 5 mln 353,4 tys. zł, co oznacza spadek o 0,3 proc. wobec przychodów osiągniętych w analogicznym okresie roku 2016.

Przychody netto ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Telemedycyna Polska S.A. w roku 2016 wyniosły 5 mln 379 tys. 425, 97 zł.

Telemedycyna Polska S.A. specjalizuje się w usługach telekardiologicznych dla pacjentów indywidualnych oraz dla placówek medycznych na terenie całego kraju. Spółka posiada własne Centrum Monitoringu Kardiologicznego, które czynne jest przez całą dobę, 365 dni w roku i obsługuje kilka tysięcy badań miesięcznie.

Spółka bezpośrednio świadczy usługę kardiotele – całodobową teleopiekę kardiologiczną. W jej ramach pacjenci wyposażani są w osobisty, przenośny aparat EKG, za pomocą którego mogą przesyłać przez telefon swoje badania oraz konsultować je z dyżurującym lekarzem z Centrum Monitoringu Kardiologicznego.

Od grudnia 2016 r. 24 proc. akcji spółki Telemedycyna Polska S.A. posiada Neuca Med, spółka z Grupy Neuca.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ