Laser-Med S.A. poinformował o połączeniu ze spółką One More Level i o zmianie nazwy. Spółka, która dotychczas prowadziła działalność medyczną, podjęła decyzję o zmianie przedmiotu działalności – na inwestowanie w podmioty z branży gier komputerowych oraz mobilnych.

Połączenie nastąpiło poprzez przeniesienie całego majątku spółki przejmowanej w zamian za nowo emitowane akcje. Po połączeniu kapitał zakładowy wynosi 5.351.644 zł.

Laser-Med S.A. prowadził w Bydgoszczy placówkę oferującą usługi w zakresie odmładzania skóry, zaawansowane technologicznie metody odchudzania i modelowania sylwetki oraz zabiegi laseroterapii.

One More Level S.A. to studio game developerskie, założone w lipcu 2014 r., będące wydawcą takich gier jak: Warlocks vs Shadows, Deadlings, Race to Mars. Jest także certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam. Firma opracowuje także projekt, który ukaże się nakładem jednego z największych światowych wydawców na platformy PC i konsole (PS4, Xbox One).

Łączne przychody spółki Laser Med S.A. za II kwartał 2017 r. wyniosły 27 tys. zł. Rok wcześniej przychody wyniosły 215.462 tys. zł. Spółka odnotowała w II kwartale 2017 r. stratę w wysokości 1416 zł. Wpływ na wyniki spółki miały działania związane ze zmianą profilu działalności.

Po III kwartałach 2017 r. odnotowano większy zysk netto niż rok wcześniej i wyniósł on 229.968,40 zł, na co wpływ miały przeprowadzone działania restrukturyzacyjne dotyczące redukcji zobowiązań oraz zbycia aktywów, związanych z dotychczasowym przedmiotem działalności za kwotę ponad 159 tys. zł.

Red. (źródło: medycynaprywatna.pl)

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ