Centrum Medyczne Medica, wchodzące w skład Grupy PZU, otworzy nową przychodnię w Centrum Handlowym Atrium Mosty w Płocku. Jej otwarcie planowane jest na początku czerwca 2018 r. Będzie to trzecia placówka Centrum Medica. 

Przychodnia o pow. ok. 230 mkw. będzie oferowała konsultacje lekarza rodzinnego oraz specjalistyczne. Mają w niej działać poradnie: kardiologiczna, ortopedyczna, ginekologiczna i urologiczna. W planach jest świadczenie usług w zakresie medycyny estetycznej.

Na terenie Płocka działają już dwie przychodnie Centrum Medycznego Medica. Placówki oferują usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej i lecznictwa specjalistycznego w systemie powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego wraz z szerokim zapleczem diagnostycznym (oferującym także badania tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego) oraz rehabilitacją leczniczą. Realizują też szereg programów w zakresie promocji zdrowia i szerzenia oświaty zdrowotnej. Oferują medycynę pracy.

Na początku 2018 r. spółka nawiązała współpracę z NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej, starając się w ten sposób uzupełnić istotny lokalny deficyt specjalistów sprawujących opiekę nad pacjentami z chorobami nowotworowymi.

Medica działa na rynku usług medycznych od 20 lat. Od 2014 r. należy do Grupy PZU, która inwestuje w placówki medyczne. Centrum przed przejęciem przez PZU działało jako Orlen Medica.

Red. (źródło: medycynaprywatna.pl)

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ