Grupa Kapitałowa Telemedycyna Polska S.A. uzyskała w kwietniu 2018 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 407,8 tys. zł, co oznacza spadek  o 25,9 proc. w zestawieniu z kwietniem 2017 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży narastająco w kwietniu 2018 r. wyniosły 1 mln 862,3 tys. zł, co oznacza wzrost o 9,8 proc., w porównaniu do analogicznego okresu 2017 r.

W marcu Telemedycyna Polska uzyskała wzrost przychodów, w porównaniu do marca 2017 roku, o 65 proc. Wzrost przychodów, w stosunku do analogicznego okresu, odnotowano także w styczniu 2018 r., natomiast w lutym 2018 r. wystąpił spadek.

Telemedycyna Polska S.A. specjalizuje się w usługach telekardiologicznych dla pacjentów indywidualnych oraz dla placówek medycznych na terenie całego kraju. Spółka posiada własne Centrum Monitoringu Kardiologicznego, które czynne jest przez całą dobę, 365 dni w roku i obsługuje kilka tysięcy badań miesięcznie.

Firma bezpośrednio świadczy usługę kardiotele – całodobową teleopiekę kardiologiczną. W ramach niej pacjenci wyposażani są w osobisty, przenośny aparat EKG, za pomocą którego mogą przesyłać przez telefon swoje badania oraz konsultować je z dyżurującym lekarzem z Centrum Monitoringu Kardiologicznego.

Od grudnia 2016 r. 24 proc. akcji spółki Telemedycyna Polska S.A. posiada Neuca Med, spółka z Grupy Neuca.

Red. (źródło: medycynaprywatna.pl)

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ