Centrum Badań DNA z Poznania, spółka zależna Inno-Gene S.A., nawiązało współpracę z firmą ratalnie.com i wprowadziło system MediRaty, który umożliwia pacjentom płacenie za oferowane świadczenia w ratach. Finansowane w ten sposób mogą być usługi w cenie od 500 zł do 50 tysięcy złotych.

Centrum Badań DNA Sp. z o.o. to ośrodek badawczo-diagnostyczny, którego celem jest wdrażanie i oferowanie nowych technologii w zakresie analiz DNA. Firma prowadzi własne prace badawcze i współpracuje z wieloma ośrodkami i instytucjami naukowymi i diagnostycznymi z całego świata. Efektem działalności spółki jest m.in. opracowanie innowacyjnych na skalę światową testów wykrywających predyspozycje genetyczne do raka jelita grubego oraz nowotworu prostaty.

Centrum oferuje testy medyczne, w tym między innymi panele nowotworowe, diagnostykę chorób i predyspozycji genetycznych. Wykonuje także badania z zakresu identyfikacji osobniczej – ustalenie pokrewieństwa (ojcostwa). W placówce działa także poradnia dla chorych na boreliozę.

Okres kredytowania badań może trwać do 5 lat, a wnioski składać można on-line. Centrum Badań DNA to spółka zależna Inno-Gene S.A., do której należy także spółka NewLab Systems.

Red. (źródło: medycynaprywatna.pl)

 

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ