Od 25 października 2018 r. działa nowa przychodnia PZU Zdrowie w Gdańsku. Punkt zlokalizowany jest przy ulicy Abrahama 1a. To kolejna poradnia medyczna oznakowana w ramach rozpoczętego w 2016 r. procesu brandingu sieci własnej PZU Zdrowie.

Gdańska placówka to przejęte w 2017 r. Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Revimed.

Jest to pierwsza placówka urządzana od podstaw, dzięki czemu mogliśmy w pełni zastosować nasze standardy oznakowania i wystroju. Motywem przewodnim jest herbarium, które nawiązuje do tradycji medycyny i w naturalny sposób ociepla wnętrze, czyniąc je bardziej przytulnym dla pacjentów. Chcemy, aby ten motyw był naszym wizualnym wyróżnikiem – mówi Julita Czyżewska, prezes PZU Zdrowie SA.

Nowo otwarta przychodnia specjalizuje się w bezoperacyjnym leczeniu i profilaktyce schorzeń kręgosłupa, jak bóle pleców, rwa kulszowa czy dyskopatia, w oparciu  o terapię manualną, fizykoterapię i rehabilitację leczniczą. Posiada w ofercie porady ginekologa, okulisty, laryngologa i dermatologa, a także usługi poradni psychologicznej oraz diagnostykę laboratoryjną i obrazową.

PZU Zdrowie SA jako operator medyczny Grupy PZU zapewnia w centrum medycznym usługi zdrowotne klientom ubezpieczeniowym, abonamentowym, indywidualnym oraz w ramach systemu publicznego. Realizując konsekwentnie strategię akwizycji w obszarze zdrowia chcemy umożliwić naszym pacjentom jak najszerszy dostęp do opieki medycznej – wyjaśnia Julita Czyżewska.

Obecnie PZU Zdrowie posiada w swojej ofercie 2100 placówek partnerskich w ponad 500 miastach w Polsce, a od kilku lat buduje własną sieć liczącą już 60 centrów medycznych, między innymi w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Częstochowie, Radomiu, Płocku i Opolu. Kolejne otwarcia planowane są jeszcze w tym roku.

Red. (źródło: medycynaprywatna.pl)

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ