Spółka Telemedycyna Polska S.A. uzyskała w styczniu 2019 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie 450,3 tys. zł, co oznacza wzrost o 23,1 proc. w porównaniu do stycznia 2018 r.

W grudniu 2018 r. wzrost wynosił 3,3 proc. w stosunku do roku poprzedniego. W poprzednich miesiącach Grupa odnotowywała spadek przychodów. 

Telemedycyna Polska S.A. specjalizuje się w usługach telekardiologicznych dla pacjentów indywidualnych oraz dla placówek medycznych na terenie całego kraju. Spółka osiada własne Centrum Monitoringu Kardiologicznego, które jest czynne jest przez całą dobę, 365 dni w roku i obsługuje kilka tysięcy badań miesięcznie. Bezpośrednio świadczy ono usługę kardiotele – całodobową teleopiekę kardiologiczną. W jej ramach pacjenci wyposażani są w osobisty, przenośny aparat EKG, za pomocą którego mogą przesyłać przez telefon swoje badania oraz konsultować je z dyżurującym lekarzem z Centrum Monitoringu Kardiologicznego.

Od grudnia 2016 r. 24 proc. akcji spółki Telemedycyna Polska S.A. znajduje się w posiadaniu Neuca Med, spółki z Grupy Neuca.

Red. (źródło: medycynaprywatna.pl)

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ