Komory normobaryczne Normobaric Room grupy Ekonstal zostały wyróżniene, w ramach konkursu „Laur Eksperta 2019”, znakiem jakości „Laur Konsumenta 2019”, przyznawanym przez kapitułę złożoną z przedstawicieli kilkunastu wyższych polskich uczelni i ośrodków naukowych.

Laur Eksperta to znak jakości przyznawany firmom, które najlepiej w Polsce projektują i wdrażają nowoczesne strategie budowania efektywnych relacji z klientami w oparciu o najwyższe standardy swojej oferty rynkowej.

Jest to odznaczenie przeznaczone wyłącznie dla firm, produktów i usług najlepszych w swojej kategorii, cechujących się wysoką wartością dla klienta oraz posiadających wyjątkowe właściwości i wyróżniających się na tle konkurencji.

Normobaric Room to normobaryczna komora ciśnieniowa, produkt wspomagający zdrowie. Dzięki przebywaniu w komorze organizm dotlenia się dużo szybciej i intensywniej. Powietrze wewnątrz wzbogacone jest w tlen – od 32% do 40%, podczas gdy w powietrzu atmosferycznym jest go ok. 20%. Zawartość dwutlenku węgla w pomieszczeniu normobarycznym wynosi od 0,7% do 1.3% – w atmosferze na zewnątrz jest go zaledwie 0,03%. Komora wyposażona jest w śluzę, stwarzającą stan pośredni pomiędzy ciśnieniem wewnątrz – 1500 hPa i na zewnątrz – 1000 hPa. Dodatkowo, w komorze normobarycznej atmosfera wzbogacona jest o cząsteczkowy wodór, którego znajduje się od 10 do 20 tys. razy więcej niż na zewnątrz.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ